Nissan e-NV200
Optima | Keyless | Bluetooth | Cruise | Airco
Direct kopen, basisprijs: € 6.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 6.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 114,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan e-NV200 |
|---|---|
| Uitvoering: | Optima | Keyless | Bluetooth | Cruise | Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 9 februari 2016 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 55.579 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VT-543-H |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 795 kg |
| Gewicht: | 1.455 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Hoogte: | 185 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- mistlampen voor
- Infotainment
- Radio cd speler
- Interieur
- Cruise control
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Oplaadmogelijkheid
- Ramen-pakket
- stuur multifunctioneel